תפריט

אם אתם בעיצומו של תכנון אירוע אתם בוודאי שוברים את הראש כיצד לשדרג אותו וכיצד להפוך אותו לאירוע שאף אחד מהנוכחים לא ישכח. אחד הדברים החשובים ביותר באירוע זו האטרקציה או המופע המרכזי ועם כל הכבוד לסגנון של האוכל, למיקום שאתם בוחרים, לבגדים שאתם לובשים או למתנות שאתם מחלקים המופע המרכזי הוא מה שבאמת יזכרו לאחר האירוע ולכן עליכם להשקיע את מרב המאמצים ואת מרב המחשבות על המופע. כאשר אתם מתלבטים בין האופציות השונות וכאשר אתם בוחנים את האפשרויות העומדות בפניכם אתם מבינים שיהיה קשה להפתיע את האורחים שלכם במידה ומדובר באירוע משפחתי או את העובדים שלכם במידה ומדובר באירוע חברה כיוון שהיום כולם כבר ראו הכל. עם זאת, אתם עדיין יכולים לחשוב מחוץ לקופסה ולהביא לאירוע שלכם מופע מרגש, מצחיק, מדהים ובלתי נשכח- לפניכם 5 אפשרויות שיכולות לעשות את זה עבורכם.

מופע של זמר מצליח:

במידה ואתם הולכים על האופציה הזו מומלץ לבחור זמר שמכוון לכולם ולא זמר בסגנון מאוד מסוים שיתאים רק לחלק מהנוכחים. היתרונות בהופעה של זמר במופע המרכזי באירוע שלכם הם שגם מדובר על השקעה גדולה מאוד וכל מי שנוכח באירוע מבין זאת וגם מדובר על אטרקציה שפשוט עושה טוב על הלב.

מופע סטנדאפ:

מי מאיתנו לא אוהב לצחוק? מי מאיתנו לא אוהב להסתלבט על כל דבר? מי מאיתנו לא אוהב לעשות בידור מכל נושא אפשרי? כולנו. אם אתם רוצים אירוע שכולם יזכרו לטובה תנו להם מופע של מישהו מצחיק שיפיל אותם לרצפה, גם במקרה הזה מומלץ לבחור מישהו שיהיה מקובל על כולם ולא בדרן שיתאים רק לחלק מהנוכחים בקהל.

אמן חושים:

לא כולם יודעים כנראה במה מדובר אבל אמן חושים זו כנראה הבחירה המושלמת עבור אירועים פרטיים וגם עבור אירועי חברה. מדובר על מופע שיש בו הכל מהכל, מופע שישאיר אתכם פעורי פה ואם אתם סקפטיים לגבי קריאת מחשבות או קסמים זה בדיוק המופע עבורכם. מופע טלפתיה מרהיב שמשלב גם ריגוש, גם צחוק, גם פחד וגם ציפייה זו הדרך שלכם להבטיח אירוע מוצלח במיוחד.

צפייה משותפת בסרט:

עוד אטרקציה נהדרת היא צפייה משותפת בסרט, כולם יושבים ביחד עם נשנושים ושתייה ונהנים ביחד מסרט מצוין. גם במקרה הזה מומלץ מאוד לבחור סרט שמתאים לכולם ובעיקר מתאים לסיטואציה שכן סרט שיהיה פחות מתאים לאירוע יכול ליצור תחושה לא נעימה אצל הנוכחים.

הרצאה של אדם מוכר/ אדם עם סיפור חיים מרתק:

מסביב לנו נמצאים הרבה מאוד אנשים בעלי סיפורים מרתקים, סיפורי חיים שאם רק היינו מכירים אותם לעומק היינו מעריצים את האנשים האלו והרצאה של אדם מוכר או אדם עם סיפור חיים מלא השראה זו אופציה נהדרת לאירוע שאתם מארגנים.

המאמר באדיבות אמן החושים מרום מור

קרא עוד: השכרת ציוד לאירועים

× WhatsApp