תפריט

אחד הדברים החשובים שעושים את ההבדל בין אירוע מוצלח לאירוע כושל בגלל הרבה תקלות, הוא הנושא של איכות השכרת ציוד לאירוע. כאשר אנחנו אומרים היום ציוד, אנחנו לא מתכוונים רק לכיסאות ושולחנות. עולם האירועים עבר בעשור האחרון מהפכה גדולה עם חדירת קונספטים של אירועים חדשים ומקוריים, הדורשים התאמה מקסימלית של ציוד שתופר את האירוע מכל הכיוונים והופך אותו למושלם. מדובר על עיצוב, על סגנון. התפאורה שמייצרת את האווירה, ההשראה שתומכת בסגנון וכל אלה משפיעים כמובן על ההצלחה ועל ההנאה של האורחים. אם אתם רוצים אירוע מושלם, אל תתפשרו על ציוד מקיף, שיספק את המכלול של הכותרת שלכם: אירוע מסיבה, חתונה בסגנון שנטי, כנס של עובדים באוהל. לא חשוב מה כותרת האירוע שלכם, אבל הוא חייב להיות מדויק ומושלם.

לא מתחתנים פעמיים

יש אירועים שעושים רק פעם בחיים (לדוגמה חתונה). כאשר מרימים אירוע כזה, השאיפה היא לקיים את האירוע הכי קרוב לטעם של בני הזוג מכל הבחינות. היום אפשר לעשות חתונה בחוף הים, ביער, בגן אירועים וגם על הר אם תרצו. כלומר הרבה מאוד זוגות רוצים לתפור את האירוע שלהם ובונים אותו. לצורך כך הם חייבים ציוד וזה יכול לכלול: כיסאות ושולחנות, פינות ישיבה לאירועים שכוללות ספות וגם כורסאות. אוהלים בכל מיני גדלים. שמשיות, וילונות, פרגודים, תיבות שיקים ועד כלי אוכל. הבחירה תהיה לפי הקונספט שנבחר. אם למשל עושים חתונה בסגנון מסיבה, יהיה לה את הציוד והריהוט שישדר בדיוק את המסר הזה. אם רוצים אירוע קלאסי, אז מדובר בציוד שמאפשר ישיבה מסודרת מסביב לשולחנות וכיסאות, בר בקבלת הפנים, דוכני אוכל ועוד. יש המון אפשרויות היום לחגוג בדיוק כמו שרוצים.

ריהוט שמכבד את האירוע

ציוד לאירועים ובעיקר ריהוט חשוב מאוד להזמין מחברה שיש לה מגוון רחב, שכן ההחלטה שלכם, תהיה מתוך מבחר גדול. בנוסף חשוב שהריהוט למשל יהיה תקין ונראה כמו חדש. אף אחד לא רוצה לשבת באירוע חלילה על ספה עם כתמים, או כיסא שהצבע שלו דהה. זה בהחלט לא נותן הרגשה טובה ולא חגיגי בכלל. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברה שיש לה מחלקה שלמה שמטפלת בציוד ובריהוט, מובטח לכם שתקבלו את הפריטים במצב הכי טוב וייצוגי. יש חברות של השכרת ציוד לאירועים שיש להם לוגיסטיקה שלמה שמטפלת ומתחזקת בציוד ובריהוט, כך מובטח לכם כי תקבלו את הפריטים במצב חדש ללא שום פגם. בנוסף כאשר אתם מתקשרים עם חברה שיש לה מגוון גדול של ציוד, אתם חוסכים לעצמכם התרוצצות בין כמה ספקים וסוגרים אתה את ההזמנה. חברה גדולה ומסודרת גם תספק את הפריטים בזמן, מה שמבטיח שהאירוע שלכם יעבור הכי חלק שאפשר ומה שנשאר לכם זה רק לחגוג.

× WhatsApp