תפריט

ציוד לאירועים

איזה כייף זה אירוע! איזו התרגשות, ציפייה ובעיקר הרבה הרבה הכנות. אנו מקיימים במהלך החיים המוני המונים של אירועים בכל מקום כמעט- במבנה, בטבע, בים ועוד. חלקם של האירועים קטנים ואינטימיים, חלקם גדולים עם מוזמנים רבים, אך מה שמשותף לכולם הוא – ההפקה של האירוע. היא זו שתקבע אם האירוע יהיה הצלחה גדולה או חלילה – נפילה ואכזבה. אחד הדברים החשובים ביותר הציוד. מה צריך לדעת על ציוד לאירועים, מהיכן שוכרים ציוד כזה ובכלל איך יודעים מה צריך לאירוע האישי שלכם?

ציוד לאירועים בהתאם לאופי האירוע

כאשר המפיקים של "גיא אייל" נפגשים עם הלקוח, הדבר הראשון ששואלים הוא – מה סוג האירוע? האם חתונה קטנה, בת מצווש רבת משתתפים ואורחים, או מסיבת חברה לעובדים בטבע. לכל אחד מסוגי האירועים שציינו יש את הציוד שמתאים לו ואת הסגנון העיצובי של הריהוט ולכן, רגע לפני שמתחילים חשוב לדעת מהו סוג האירוע שלכם, כמה משתתפים והיכן אתם מתכננים את האירוע. ככל שנדע יותר פרטים – כך נוכל להפיק עבורכם אירוע מושלם כולל כל הציוד הנדרש!

למי מתאים לשכור ציוד לאירועים?

בהנחה שאין לכם מחסן גדול בחצר עם כל הציוד הנשרד, אנו מאמינים כי ציוד לאירועים הוא לא "מוצר צריכה בסיסי" וסביר להניח שאין לכם את מה שצריך ולכן, בין אם מדובר בחברה / עסק ובין אם באדם פרטי, גם לאלו וגם לאלו מתאים לשכור ציוד לאירועים, כך תוכלו לדעת בוודאות כי כל מה שצריך – ישנו, לפי כמות, אופי עיצובי וכל דרישה אחרת שיש לכם. יתרון גדול לשוכרים ציוד לאירועים הוא שאין דאגה והראש פנוי לדברים החשובים באמת – האורחים וחברת ההפקה שלכם, תדאג לכל השאר.

מהיכן שוכרים ציוד לאירועים?

אם הגעתם אלינו, אין לכם מה לחפש הלאה במקומות אחרים. חברת "גיא אייל" מפיקה אירועים ומשכירה ציוד לאירועים החל משנת 1987 והמחסנים שלנו ממוקמים בכפר ויתקין שבעמק חפר. אנו מפיקים אירועים שונים בכל מקום בארץ לגופים עסקיים, מוסדיים וכמובן גם ללקוחות פרטיים. כאשר אתם בוחרים ב"גיא אייל" להפקת האירוע שלכם, אנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך, החל משלב התכנון על הנייר, העמדת השולחנות, פינות הזולה, הבר, קבלת הפנים ועוד כאשר כל אלו מותאמים ותואמים את סוג האירוע, אופי הקהל וכמובן מספר המשתתפים. יש לכם דרישה או בקשה מיוחדת? אין בעיה, אנו כאן בדיוק בשביל זה.

גיא אייל – ציוד לאירועים

היות ואנו עובדים שנים רבות בתחום האירועים, אנו אוהבים לחדש את הציוד שלנו אחת לתקופה ואת הציוד המשומש, אנו מוציאים למכירה במחירים מוזלים ושווים במיוחד. אם אתם מעוניינים ברכישה של ריהוט כזה או אחר, נשמח להציע לכם את המבחר שלנו. לצד הציוד הכללי לאירועים, אנו דואגים לכם גם לבמות, תאי שירותים, מפות, כלי אוכל ואקססוריז להשלמת האווירה וכל דבר נוסף שתזדקקו לו.

רק בשמחות!

ראו גם: מכירת ציוד לאירועים

× WhatsApp