תפריט

פינות זולה להשכרה

פינות זולה לאירועים, הן – כמו שאומר הפתגם המפורסם – מוצר צריכה בסיסי בכל הקשור לארגון אירועים.

כבר שנים שאנו רואים אותן כמעט בכל מקום ובכל אירוע, נהוג לאפשר לאורחים הצעירים ואלו שמעט פחות, להתרווח בפינות זולה ססגוניות ומעוצבות לאחר ש"שרפו את רחבת הריקודים", או פשוט התעייפו מעט וחייבים לתת מנוחה לגוף וזו למעשה המטרה בפינות זולה להשכרה לאירועים – שתהיינה נוחות, נעימות ומזמינות.

פינות זולה להשכרה לאירועים – הכי נוח שיש!

בעבר, אירועים היו אותו הדבר אצל כולם – סידור שולחנות מאד ברור, כולל רשימה שמית – מי יושב ליד מי, רחבת ריקודים, בר משקאות ו…זהו. מאז עברו מים רבים ב"נהר האירועים "וכיום, השמים הם הגבול וניתן לתכנן ולעצב כל אירוע לפי קונספט מוגדר, כולל גאדג'טים והפתעות לאורחים.

בין האלמנטים שעושים את האירוע הן פינות זולה להשכרה לאירועים אם אתם מתכננים אירוע, קחו בחשבון שלא כל האורחים רוצים לשבת סביב שולחן, או לעמוד ליד הבר וללגום כוס משקה, לעתים עצם אפשרות הבחירה היכן לשבת – חשובה מאד ואורחים רבים יעדיפו להתרווח בפינת זולה נוחה ומעוצבת, לאחר שאכלו, או רקדו ממושכות. 

אילו סוגים של פינות זולה יש? 

איזה שרק תרצו. יש כורסאות, יש כריות, יש שטיחים ויש אלמנטים עיצוביים נלווים להשלמת האווירה. אנו ב"גיא אייל" יודעים לשלב עבורכם ועבור האירוע שלכם את מה שצריך לאירוע מושלם, כולל פינות זולה משוקעות ומפנקות! על מנת שנדע בדיוק כיצד ואיך לתכנן לכם את עיצוב האירוע, אנו צריכים לדעת כמה פרטים:

  • מיקום – היכן אתם מתכננים את האירוע שלכם? האם בטבע, או במבנה? אנו ערוכים לכל מקום ולכל פינה בארץ.
  • מספר משתתפים – פינות זולה אינן אמורות להכיל את כל כמות האורחים, כשמן כן הן – פינות – אבל עדיין, נעדיף לדעת כמה משתתפים אמורים לחגוג אתכם, על מנת לאפשר לחלק מהם לשבת יחדיו ולהתרווח. 
  • אלמנטים נלווים – להשלמת האווירה של פינת הזולה אנו מציעים בין היתר: שטיחים / מחצלות, גופי תאורה, גרלנדות, כריות גדולות/ קטנות/ פופים ועוד.

פינות זולה להשכרה של "גיא אייל" הן פינות עמידות וחזקות, מעוצבות ומתאימות לכל סוג של אירוע שתרצו. אנו מביאים את פינות הזולה נקיות ושמורות, כך שהן נראות כאילו יצאו מהניילונים רק בשבילכם.

היכן מומלץ למצוא פינות זולה להשכרה? 

אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם מהמגוון שיש לנו בכל הנוגע לתחום השכרת ציוד לארועים וכמובן מפינות זולה להשכרה מכל הסוגים וסגנונות העיצוב שתרצו, כך שגם אם יש לכם חתונה, או בריתה, מסיבה לעובדים או אירוע משפחתי מצומצם – אנו יודעים לביא אליכם בדיוק את מה שאתם צריכים ובמחירים אטרקטיביים ביותר, באחריות!

מחפשים פינות זולה להשכרה? צרו קשר כעת,

נשמח לעמוד לרשותכם,

צוות גיא אייל. 

× WhatsApp