תפריט

דרך מצוינת לקיים אירוע חוץ היא באמצעות השכרת אוהל קונסטרוקציה איכותי מבית "גיא אייל". את האוהל ניתן להקים בכל מקום שתחפצו, אם זה בחוף הים, בפארק, חורשה, יער, בחצר הבית, על האדמה או על גבי משטח אספלט/מרוצף. האוהלים משמשים לקוחות רבים בירידים וכנסים תחת כיפת השמים ואו בתוך האנגרים ליצירת מתחמי אווירה.

מהם הפרמטרים לבחירת האוהל?

  • גודל האוהל – כאשר בוחרים באופציה של השכרת אוהלים, חשוב לבחור בחברה המספקת מגוון רחב של אוהלים, כך תוכלו בקלות לבחור את הגודל המתאים לאירוע שלכם. בחירת גודל האוהל צריכה להתבצע על פי כמות האורחים הצפויים להגיע.
  • סגנון האירוע – אם בישיבה מלאה? מזנונים, רחבת ריקודים, מתחמי בר? כל זה ועוד מהווים חלק נכבד בבחירת האוהל האידאלי לאירוע שלכם. מומלץ להתייעץ עם נציג המכירות שלנו.
  • סוג האוהל – חשוב להתאים את סוג האוהל לתנאי מזג האוויר, אם לדוגמה מדובר באירוע חורף, חשוב לבחור באוהל חזק העמיד בפני רוחות וגשמים עזים, או בימי הקיץ, ניתן לבחור באוהל פתוח בצדדים או באוהל סגור וממוזג.
  • אביזרים נלווים להקמת אירוע – שולחנות, כיסאות, כלים, פינות ישיבה, מאווררים, שמשיות, תאורה לבית, קרונות שרותים מפוארים ועוד פריטים שונים הנחוצים על מנת לקיים אירוע חוץ או פנים.

קרא עוד: פחי אשפה לאירועים

× WhatsApp