הסיפור שלנו

"גיא אייל ציוד לאירועים" היא החברה הוותיקה והמובילה בתחום השכרת ציוד לאירועים. החברה מתבססת על ערכים של פעם – עבודת כפיים, אנושיות ושירות ללא פשרות. ערכים אלה מלווים את החברה מיום הקמתה ועד היום.

החברה הוקמה על ידי גיא אייל ז"ל בשנת 1987
איש אדמה, אוהב אדם, בעל ראש עסקי ויזמי, הנחשב לאוטוריטה בתחום בזכות ניסיון רב שנים בעולם האירועים ותשוקה ליצירה ולעשייה בלתי פוסקת, כזו שבחלוף השנים הפכה למרתקת.

מטרתו וחזונו לא השתנו מעולם. גיא דגל והאמין ב"יצירת יש מאין", דאג להביא לשוק הישראלי את מיטב הציוד לאירועים ולראות בכל לקוח פרויקט לטווח ארוך. גיא האמין שמעשר אצבעות, הכל יכול לקרות… 

וכך בדיוק היה. גיא, מייסד החברה, ואחיו רועי אייל פיתחו את החברה והובילו אותה למקום שבו היא נמצאת היום, כשאיכות ושירות הם נר לרגליה. 

גיא אייל ז"ל

הכל התחיל ב-100 כסאות ושולחנות במושב כפר ויתקין. עם השנים עברה החברה למרכז הלוגיסטי בפארק התעשייה עמק חפר ונהפכה ל-ONE STOP SHOP, כמו שגיא כינה אותה – מגוון שירותים ומוצרים תחת קורת גג אחת.

באותה תקופה, בתחילת הדרך, האירועים היו פשוטים יחסית. עם הזמן, השוק התקדם והתפתח, הצרכים השתנו והשם "גיא אייל" עבר במהירות מפה לאוזן. החברה גדלה והתפתחה לכיוונים שונים על ידי הבאת חידושים, פטנטים, מוצרים ייחודים וציוד ממוחזר שלא נראה בשום מקום אחר לפני כן – הכל פרי יצירת "גיא אייל". במקביל, בשנת 2002, נולדה מחלקת האוהלים של "גיא אייל ציוד לאירועים", שכוללת אלפי מטרים של אוהלים, צוותים מיומנים ומכונת שטיפת אוהלים ייחודית. 

למשפחת "גיא אייל ציוד לאירועים" הון אנושי ייחודי, המונה כ-50 עובדים, צוות תפעולי, משרד מכירות, מנהלי הקמות ואנשים טובים נוספים שאספנו באמצע הדרך. ליבת המשפחה היא צוותי ההקמה השונים, שדואגים לדיוק ולהצלחה מקסימלית בכל אירוע ואירוע ומול כל לקוח באשר הוא.

כיום חוגגת "גיא אייל ציוד לאירועים" 35 שנים של יצירה בעולם האירועים, יצירה הכוללת חשיבה מחוץ לקופסה, ירידה לפרטים הקטנים ביותר ואירועים יוצאי דופן בארץ ובעולם. לחברה מבחר רחב ומגוון של ריהוט לאירועים, אוהלים, במות, טראסים, קרונות שירותים, טקסטיל, כלי אוכל, תאורה וחשמל, פתרונות מיזוג וקירור ועוד.

המרכז הלוגיסטי של החברה כולל מסגרייה, נגרייה, רפדייה, מתפרה ומצבעה – בית מלאכה שעד היום נוהל בניצוחו המופתי של גיא, שבזכות הידע שלו הביא את המחלקות למיומנות ולהספקים פנומנליים.
בית המלאכה מאויש על ידי בעלי מקצוע מובחרים, המאפשרים לנו לשמור על ריהוט וציוד תקינים ומוקפדים. במרוצת השנים זכתה החברה להישגים מרשימים, ביניהם זכיינית משרד הביטחון, ספקית הציוד לאירוויזיון 2019, למרתון תל אביב ולמתחמי חיסונים בכל הארץ.

 גיא עבד ונשם את החברה עד יומו האחרון, כשהוא שם בראש את נושא הבטיחות והמחזור מתוך דאגה לעולם טוב ונקי יותר. גיא ראה בעובדיו בני משפחה והיה איש שיחה ויועץ עבור לקוחותיו. כל זאת עשה ממקום צנוע ופשוט, במקצועיות ומעל הכל – מתוך תחושת שליחות.

בדיוק כזה היה גיא, ובדיוק כאלו אנחנו נמשיך להיות.

משפחת "גיא אייל ציוד לאירועים"

רוצים להצטרף למשפחה שלנו? מוזמנים להתקשר אלינו

0
    0
    סל המוצרים
    הסל שלך ריקחזור לאתר
      צריכים עזרה?