תפריט

מספר כללים שכדאי לקחת בחשבון

אתם רוצים לשכור ציוד לאירוע, נכנסתם לאינטרנט והמבחר עצום. גם לחבר בעבודה, לשכנה ולקרוב המשפחה יש הצעות, המלצות ואזהרות…

אז מה עושים? עם מי מתייעצים? ואילו בדיקות כדאי לעשות על מנת שלא "ליפול"?

אספנו עבורכם כמה כללים ועצות מועילות לבחירת חברה להשכרת ציוד לאירועים, כל זאת על מנת שחווית הפקת האירוע תהיה נעימה, לא יקרה, והכי חשוב – תוביל לאירוע מוצלח !!!!!!

  1. כדאי לבחור בחברה ותיקה בתחום הפקת אירועים חברה עם ניסיון של כמה שנים לפחות. לא תרצו להיות שפני ניסיון של אף חברה מתחילה. כוונות טובות לחוד וניסיון לחוד….
  2. בררו כמה עובדים בחברה. אם מדובר בחברה קטנה הנסמכת על עובדים בודדים קחו בחשבון שאם ביום האירוע עובד אחד חולה והשני בחו"ל אתם בבעיה…
  3. בחרו בחברה המקפידה על איכות הציוד שהיא משכירה. ציוד מושכר לאירועים אינו חדש ויש לדאוג לתחזק אותו באופן מקצועי על בסיס קבוע. חברה שאינה מעסיקה בעלי מקצוע דוגמת נגר, מסגר, רפד וכד. תתקשה לתת מענה מהיר לציוד שחוזר פגום מאירוע וצריך לצאת כחדש לאירוע נוסף….
  4. "מרבה ספקים מרבה כאב ראש " – כדאי לבחור בחברה המשכירה מגוון רחב של ציוד לאירועים, עדיף כזו שגם עוסקת בבינוי. באם מדובר באירוע גדול שאתם מפיקים- נוח מאד שאותו הספק אחראי על הרהוט, כלי האוכל, קרון השרותים הנייד, מקים את האוהל והבמות, מציב תרנים וכד'.
  5. "קונה בזול משלם ביוקר" – אל תתפתו למחיר נמוך!
  6. הכנת אירוע דורשת מחשבה, אנרגיות, זמן, התעסקות ולא מעט כסף – אל תחסכו בדברים העלולים לפגום באירוע שלכם!

כך תמנעו מתאומי לו"ז מסובכים, מעודף הצעות מחיר, חשבוניות ותשלומים…ולחץ לפני האירוע!
שוק השכרת ציוד לאירועים גדול ופרוץ. טווח המחירים רחב. עדיף תמיד לשלם קצת יותר ולהרוויח ציוד מתוחזק ויפה יותר, עובדים מיומנים ומקצועיים להובלת הציוד וראש שקט באירוע, לפניו ואחריו.

שיהיה בהצלחה!

× WhatsApp