תפריט

לא תמיד אנו יודעים לצפות מתי יתקיים אירוע כזה או אחר, הנסיבות מכתיבות לנו את המועדים ואנו מתיישרים על פיהן. לעתים ולא תמיד באופן מתוכנן, אנו נאלצים לקיים אירועים בחורף ולשם כך עלינו להיערך בהתאם.

אוהלי גשם

אירועים בחורף עם אוהלי גשם

לשמחתנו, החורף בארצנו הקטנה, אינו נחשב לקשוח במיוחד וימי הגשם מועטים יחסית. במידה והחלטנו לקיים את האירוע בעונה זו, ניתן לעשות זאת במבנה בנוי או באוהל מותאם במיוחד – אוהל גשם שמתאים לימים קרים וגשומים. לאירוע באוהלי גשם יש יתרונות רבים המאפשרים לנו גם לקיים את האירוע היכן שאנו רוצים, שכן הקמתו ופירוקו של אוהל גשם הינה מהירה וקלה, ובנוסף לכך, מדובר בעלויות נמוכות בהרבה מקיום אירוע במקום סגור.

אילו אירועים מקיימים באוהלי גשם?

כפי שאמרנו, אתם יכולים לקיים כל אירוע בכל מקום! באוהלי גשם המותאמים למזג אוויר חורפי וסוער ניתן לקיים חתונות, בת/ בת מצווה, אירועי חברה, יח"צ, קד"מ, חינות ועוד ועוד. כל סוג של אירוע / כינוס קהל שתרצו. כל שעליכם לעשות הוא לצור עמנו קשר לתיאום ההפקה ואנו כבר נדאג לכל מה שצריך.

אוהלי גשם לאירועים מושלמים!

אז מה הסיפור של אוהלי גשם? מדובר באוהלים חזקים, המגיעים בגדלים ועיצובים שונים, בהתאם לסוג/ אופי/ גודל האירוע שלכם. באוהלי גשם ישנם פתחים לחלונות ופתחי כניסה / יציאה. במיוחד לימים גשומים, אנו מתקינים באוהלי גשם – מרזבים לפינוי המים העלולים להיאגר על גג האוהל. באוהל ניתן להכניס מזגנים ניידים לחורף/ אמצעי חימום שונים לאווירה נעימה וחמימה לאורחים. אוהלי גשם נחשבים כמקום לאירועים פופולאריים במיוחד גם בגלל המחיר, אך גם בגלל האווירה הנעימה שבתוכם. בהתאם לאופי האירוע תוכלו לשכור מאיתנו בין היתר: ריהוט לאירוע – שולחנות בגדלים ועיצובים משתנים, כסאות ישיבה, כסאות בר, פינות זולה מדליקות, אביזרים משלימים לאווירה מעוצבת, תאורה, כלי אוכל והגשה ועוד ועוד. לכל אוהלי גשם ניתן להצמיד שירותים ניידים עפ"י מספר האורחים.

יתרונות לאוהלי גשם

אז כדי שתראו בעצמכם, הנה חלק מהיתרונות הבולטים באירוע באוהל גשם:

  • זול יותר מלקיים אירוע במבנה.
  • קל ומהיר להתקנה ופירוק.
  • מגיע בגדלים ועיצובים שונים.
  • מתאים לכל עונות השנה, קיץ/ חורף.
  • ניתן לשכור/ לקנות את האוהל.
  • אווירה חורפית קסומה ונעימה בעוד שבחוץ קר גשום ורוחות חזקות מנשבות.

אוהלי גשם של חברת גיא אייל

אתם בוודאי רוצים שהאירוע שלכם יהיה מושלם ומוקפד ללא הפתעות, או לפחות עם כמה שפחות הפתעות. לשם כך עליכם לבחור לשכור אוהלי גשם מחברה מקצועית, וותיקה ומנוסה, המתמחה בכך. אנו, חברת "גיא אייל " מציעים השכרת ציוד לאירועים ועובדים עם אוהלים חזקים ועמידים במיוחד של חברת לוסברגר (losberger) הגרמנית ועם חברת וולדמן (veldman) הבלגית, המוכרות באוהלים החזקים שהן מייצרות לכל רחבי העולם, אוהלים עמידים בעלי כיסוי PVC היכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשוחים ביותר.

זקוקים לפריטים / אביזרים משלימים נוספים, כמו רצפה לאוהל, שטיחים, מעקות או כל דבר אחר? נשמח לסייע לכם בכל צורך על מנת שהאירוע שלכם יהיה הכי מושלם שיש!

ראו גם: השכרת אוהלים

× WhatsApp