תפריט

בעשורים האחרונים אנו עדים לפריצה של סגנון מזרחי במוזיקה, בקולינריה ובאירוח. יש משהו מאוד מכניס אורחים וחם באירוח מהסוג הזה ולא מדובר רק על הנוסח הבדואי, אלא בכלל על ישיבה משותפת באוהל מרווח שיוצר השראה, סגנון ואוירה מדברית. היום את האוהל הזה שהוא יצרן נוכחות ואווירה, שוכרים אנשים לכל מיני אירועים כי בהחלט יש הבדל בין שהייה באוהל או שהייה באולם באירוע או מכל סיבה אחרת. יש משהו מאוד חברי, מלוכד ומגבש בישיבה באוהל ובעיקר אם מחליטים גם לצייד אותו במחלצות וכריות ישיבה. שיחקתם אותה בדואים עד הסוף, שווה בהחלט כל אירוע ששואף להיות מיוחד ומקורי.

מתחתנים בחורף באוהל

בהנחה שהחלטתם להתחתן בחורף, ואתם עלולים לצפות לכך שגן האירועים יהפוך חלילה לביצה, יש זוגות המקדימים ומזמינים אוהל סגור למקרה ש… הם מציידים אותו בציוד אותנטי ובעצם יוצרים עוד פינת אירוח ואם במקרה גם יורד גשם, אז אין כמו ישיבה בתוך אוהל מתחת לכיפת השמיים כשבעלי השמחה מאושרים עד השמיים.

חוגגי החינה לא מוותרים על אוהל באירוע הזה. כיוון שמקורו הוא בתרבות המזרחית והערבית, למעשה הוא התקיים בדרך כלל ברחבת הבית ושם תמיד עמד אוהל. האוהל יחד עם תפאורה מתאימה גורמים לכל חינה להיראות כאילו היא מתקיימת ממש בקזבלנקה לפחות.

שימו את המלאי באוהל….

בעלי עסקים רבים מתמודדים היום עם בעיה לוגיסטית של אחסנה. במקום לשכור מחסן, במיוחד אם מדובר במלאי גדול ולתקופה מסוימת, הם מזמינים אוהל ומשתמשים בו לאחסנה. זה עושה את אותה עבודה, רק הרבה יותר חסכוני וזול. בנוסף להם יש גם בעלי עסקים וחברות שמשתתפים בכל מיני ירידים והפתרון לתצוגה שלהם בהחלט יכול להיות בתוך אוהל עם אמצעי מיזוג או חימום תלוי בעונה. יש גם אוהלים לטווח ארוך שיכולים לשמש כסדנאות, או כל פעילות אחרת והם מוקמים בכל מקום בהתאם לדרישות הלקוח. אוהלים מחליפים בעצם מבנה והם פתרון יחסית זול שעושה את העבודה בפחות זמן ובעלות מופחתת. זו הסיבה שהרבה מאוד מפעלים וחקלאים משתמשים באוהלים לצרכים שונים ובכך חוסכים עלויות של הקמת מבנים.

אוהלים לבריכה וספורט

זה אכן מאוד כיף ללכת בקיץ או בחורף לבריכה, אבל להגנה מפני השמש הקופחת יש המזמינים אוהל מקורה גדול המשמש להגנה ותוחם בריכה או כל מתקן ספורט אחר שלא צריך להיות חשוף לשמש או במקרה אחר לגשם. אוהל הוא פתרון אולטימטיבי לכל מיני סגירות ויחסית לבנייה הוא בוודאי זול יותר ויחד עם זה מהווה פתרון מושלם. הרבה אנשים גילו את היתרונות של אוהל לאירועים משפחתיים שונים, בעלי עסקים משתמשים בו לצרכים שונים ויש מגמה של ביקוש גבוה לאוהלים בכל מיני גדלים לצרכים שונים. זהו שוק תוסס, מודרני וגם מופחת עלויות לשימושים שונים.

קרא עוד: השכרת אוהלים | השכרת ציוד לאירוע | פרגודים

× WhatsApp