תפריט

חברת "גיא אייל" מציגה בפניכם מגוון טיפים להשכרת ריהוט לאירועים – מה, כמה ולמה?

"למה" – טוב, די ברור. כי אתם רוצים לארגן אירוע יפה ומוצלח, כזה שהריהוט בו יפה ומותאם לסגנונכם, ולסוג הקהל. החלטתם, ובצדק, להשקיע זמן, מחשבה וכסף באורחים שלכם, אנשים שאתם מכבדים ואוהבים

"מה" – כשבוחרים ריהוט לאירוע כדאי לקחת בחשבון מספר דברים:

  • סגנון האירוע – יוקרתי או פשוט, המוני או אינטימי, עסקי או פרטי, במקום סגור או תחת כפת השמיים, מזנון קוקטייל או ארוחה בישיבה. לחברות גדולות השכרת ציוד לאירועים מגוון גדול של פריטי ריהוט שונים זה מזה.

חשוב לבחור ריהוט התואם לאופי האירוע: שולחנות בר לאירועי קוקטייל, שולחנות נוחים ומרווחים לארוחה בהגשה, ספסלי שלבים ופוטונים למסיבת יום הולדת משפחתית , ספות ראטן או סקאי לכנס לקוחות יוקרתי וכד'.

  • אופי וסגנון קהל המוזמנים – בני משפחה, חברים קרובים, לקוחות, ילדים, מבוגרים…. למבוגרים מאד לא היינו ממליצים על פופים ומחצלות, לילדים קטנים ישיבה בגובה בר לא תתאים. למשפחות מסוימות תתאים ישיבה סביב שולחנות גדולים ל 12 איש, אחרות תעדפנה פינות קטנות ואינטימיות ל 4-6 מוזמנים וישנן כאלו שטוב להרכיב עבורן פינות כאלה וכאלה גם יחד. כדאי למצוא תמיד את האיזון הנכון לבין מה שמוכר, נוח ושגרתי לבין אירוע ייחודי, כזה שהרהוט בו נוח אך גם שונה, אירוע שייזכר עוד שנים רבות!

נסיים ב"כמה" – כל פריט עולה כסף ותופס מקום. חשוב שלא יחסרו רהיטים אך אין טעם להזמין לחינם

כדאי לחשוב על: כמה אנשים צפויים להיות באירוע? נסו לשקלל את מגוון הפרמטרים: האם שילמו מראש על מנת להשתתף באירוע? האם בין המוזמנים כאלו שאישרו הגעתם וצפויים שלא להופיע? האם צפויים להתווסף קרובי משפחה רחוקים שמזמינים עצמם ברגע האחרון..?

  1. מהו סגנון הישיבה באירוע? האם חשוב שלכל מוזמן יהיה מקום ישיבה? אם כן – קחו בחשבון שלא תמיד ישבו המוזמנים בסדר ובמקום שייעדתם להם במחשבתכם… על הספות ישבו לעתים דווקא הצעירים להם ייעדתם את המחצלות, לא יהיה נעים להקימם אבל אם הזמנתם פריטי ריהוט גן בכמות מדויקת לפי מספר המוזמנים אז לסבתא לא נותר מקום… אם אין סדור הושבה לשולחנות יש להזמין תמיד קצת יותר ולקחת בחשבון שלא תמיד ממלאים שולחנות, וגם זה בסדר…
  2. בהזמנת כלים מומלץ לקחת מספר כפול של כוסות לשתיה קלה, יחסית למספר המוזמנים. לילדים קטנים אין צורך להזמין כוסות יין וסכינים, אפשר ורצוי לחשוב על כלים חד פעמיים (מתכלים!). מחיר הכלים זול יחסית. היינו ממליצים לקחת מעט יותר מכל סוג על מנת שלא נמצא את המארחים שוטפים מזלג במקום זה שנפל לארץ וכד…

ולסיכום- ארגון נכון והערכות מראש חוסכת אי נעימות, זמן וכסף. למידע נוסף בנושא דלתות כניסה מעוצבות לאירועים בקרו אותנו עוד היום!

שיהיה אירוע מוצלח!!!!!!!!

× WhatsApp