תפריט

חתונה. בר / בת מצווה. חינה. מסיבת עובדים. אירוע יח"צ וקד"מ. אירועים קטנים, בינוניים וגדולים. לנו ב"גיא אייל" יש את כל הדרוש לכם להפקת אירוע מושלם, אנו מציעים השכרת ציוד לאירועים בכל רחבי הארץ בבית, באולם או בטבע. הבחירה שלכם – הביצוע שלנו. 

השכרת ציוד לאירועים – כיצד יודעים מה דרוש? 

אם אין לכם ניסיון בהפקת אירוע קטן או גדול, ברור שלא תוכלו לדעת איזה סוג של ציוד דרוש לכם, בדיוק בשביל זה עומדת לרשותכם מחלקת שירות הלקוחות שלנו אשר על סמך האינפורמציה שתמסרו לנו – נוכל להרכיב עבורכם חבילה מדוייקת של השכרת ציוד לאירועים, הן עפ"י הצורך- חתונה/ בריתה/ מסיבה, הן עפ"י כמות המשתתפים ובהתאם למיקום האירוע – אולם סגור/ חיק הטבע וכדומה. 

היכן ניתן לשכור ציוד לאירועים? 

ציוד לאירועים ניתן לשכור כמובן, בכל מקום, אך השאלה היא באיזה מחיר ובאיזו איכות של ציוד מדובר? חברת גיא אייל – ציוד לאירועים בע"מ, פועלת בתחום האירועים מאז שנת 1987 בכפר ויתקין ונחשבת לאחת מהמובילות בתחום זה בארץ.

אנו מפעילים מערך לוגיסטי רחב ביותר של השכרת ציוד לאירועים, כמו גם מכירת ציוד ובמרכז הלוגיסטי שלנו הממוקם בפארק התעשייה עמק חפר, ניתן להתרשם מהמגוון הרחב ביותר של ריהוט לאירועים, במות, תאי שירותים, מפות וטקסטיל לאירועים, כלי אוכל אביזרים משלימים לעיצוב ואווירה ועוד.

על מנת לאפשר ללקוחות שלנו ליהנות מהפריטים הטובים ביותר, אנו מתפעלים במרכז הלוגיסטי נגריה, מרפדיה, ומצבעה הדואגים לתחזק ולשדרג את הציוד שלנו ולשמור אותו במצב התקין והטוב ביותר. 

גיא אייל – השכרת ציוד לאירועים

אז יש לכם אירוע ואת רוצים שיהיה הכי. הכי גדול. הכי יפה. הכי שמח והכי מוצלח. חלק בלתי נפרד מאלו הוא הציוד שאתם שוכרים לאירוע עצמו. בגיא אייל – ידאגו לכם לציוד הטוב ביותר, במחירים אטרקטיביים ביותר, שיעשו לכם את האירוע !

נשמח לעמוד לרשותכם!!

× WhatsApp